česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíceníkkontakt

letní kurz klasické masáže pro rodiny s dětmi

Dobrý den,
zvu vás na letní kurz klasické masáže pro rodiny s dětmi do Sněžného ve Žďárských vrších.

Přijďte si užít příjemnou rodinnou dovolenou. Čekají vás 4 hodiny výuky klasické masáže pro dospělé denně a souběžný program pro děti (o děti se bude starat šikovná studentka pedagogiky). Dostatek času na vycházky po Vysočině a koupání v rybníku, večerní posezení u ohně, možnost návštěvy sauny v blízkém penzionu. Bydlet budeme na krásné chalupě v srdci Českomoravské vysočiny.

základní info

Termín:Kurz plánujeme na léto 2020 v délce 4 dní (pravděpodobně čtvrtek-neděle). Vše bude samozřejmě záležet na dalším vývoji koronavirové situace. Pokud vás myšlenka zaujala, ozvěte se nám prosím (ideálně vyplněním on-line přihlášky). Termín se budeme snažit co nejvíce přizpůsobit vašim možnostem.
Místo:Sněžné ve Žďárských vrších
Orientační cena:Cena pro 4-5 člennou rodinu bude okolo 12000,-.
Cena zahrnuje: ubytování, 16 hodin výuky masáže a programu pro děti, polopenzi
Ubytování:Budeme bydlet i masírovat v krásně opravené vysočinské chalupě na břehu řeky Fryšávky.
Stravování:Zajštěné budou snídaně a večeře. Obědy jsou možné z vlastních zdrojů (každý pokoj má k dispozici samostatné vařící místo v kuchyňce), nebo je možné obědy objednat v blízké restauraci.

program

 • základy klasické masáže - Naučíte se masáž dolních a horních končetin, zad a šíje a obličeje. Výuka bude probíhat 4 dny buď 1x4 nebo 2x2 hodiny denně (domluvíme se na akci, abychom skloubili potřeby dospělých i dětí).
 • program pro děti - Souběžně s výukou masáže bude probíhat program pro děti. Povede ho a o děti se bude starat velmi šikovná studentka pedagogiky. Nástin programu budete mít k nahlédnutí předem.
 • krátká masáž pro děti - Seznámíte se s krátkou formou klasické masáže vhodnou pro děti.
 • ranní cvičení - Budete mít možnost zapojit se do ranního cvičení pro celou rodinu. Budeme cvičit společně s dětmi i "po skupinách", kdy děti budou mít hravější a dospělí "serióznější" formu cvičení.
 • šlapací masáž - Jde o zajímavou alternativu ke klasické masáži. Masírovaný leží na podložce na zemi, masírující stojí na jedné noze, druhou nouhou masíruje a bezpečně se přitom opírá o zeď. Tato forma masáže snižuje zátěž pro ruce a záda masírujícího. Velice dobře se uplatní na dovolené, při sportu či turistice.
 • možnost vyzkoušet si masáž venku
 • možnost večerního posezení u ohně
 • možnost návštěvy wellnes centra se saunou v blízkém hotelu
 • možnost koupání, krásný koupací rybník je asi 6km od chalupy

Poznámky

 • Kurz můžete věnovat jako dárek ... viz přihláška níže.
 • Absolventi kurzů si mohou masáž osvěžit na opakovacích lekcích.

jak se přihlásit

Těším se na setkání na kurzu:)
Miroslav Vojtek
facebook: profil Masaze - Vojtek
klíčová slova: kurz partnerské masáže, smyslná masáž pro páry, výuka masáží pro partnery, Brno, Praha
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte že pochází z mých stránek, děkuji.