česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíceníkkontakt

Opakovací soboty

Dobrý den,
zvu vás na opakovací lekce partnerské masáže do Brna a do Prahy. Přijďte si s partnerem užít příjmenou sobotu a zopakovat si masáž, kterou jste se naučili na kurzu.

Smyslem opakovacích sobot je nabídnout vám prostor, kde se budete moci do masáže plně ponořit a věnovat se jen sobě navzájem.

Lekce trvá zhruba 5 hodin. Masírovat můžete buď oba, nebo jen jeden z vás. Pokud se na lekci podaří zajistit figurantku, budu masírovat zároveň s vámi, pokud nebude k dispozici, povedu vás masáží slovně. Nebo můžete masírovat samostatně a pouze se zeptáte, když budete potřebovat poradit.

základní informace

Pro koho:Lekce je určena pro páry, které absolvovaly některý z mých kurzů partnerské masáže. Otevřené lekce se mohou zúčastnit až 4 páry. Soukromá lekce je určena pro 1 pár
Termíny:dle dohody --- pokud máte o lekci zájem, přihlašte se prosím pomocí formuláře níže na stránce, najdeme vhodný termín.
Místa:Praha, CKP Roseta, Nezamyslova 13a, mapa
Brno, Dvořákova 13, mapa
Cena:3000 Kč / lekci
Cena za lekci je pevná. Pokud si domluvíte soukromou lekci, platíte tuto částku sami. Pokud otevřenou lekci, rozdělí se cena mezi páry, které se na lekci přihlásí (v Brně maximálně 3, v Praze 4 páry).
Co s sebou:Skriptíčka z kurzu, pohodlné oblečení, 2 velké osušky, ručník a deku. Můžete si také přinést vlastní materiál, kterým byste si rádi zpříjemnili svůj masérský prostor, případně vlastní masáží olej.

jak se přihlásit

Těším se na setkání u masáže:)
Miroslav Vojtek
facebook: profil Masaze - Vojtek
english version: www.massagetherapy.cz
klíčová slova: opakovací lekce kurzu partnerské smyslná masáž, smyslná masáž pro páry, Brno, Praha
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte že pochází z mých stránek, děkuji.