česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíceníkkontakt

Opakovací soboty

Dobrý den,
zvu vás na opakovací lekce partnerské masáže do Brna a do Prahy. Přijďte si s partnerem užít příjmenou sobotu a zopakovat si masáž, kterou jste se naučili na kurzu.

Smyslem opakovacích sobot je nabídnout vám prostor, kde se budete moci do masáže plně ponořit a věnovat se jen sobě navzájem.

Lekce trvá zhruba 5 hodin. Masírovat můžete buď oba, nebo jen jeden z vás. Pokud se na lekci podaří zajistit figurantku, budu masírovat zároveň s vámi, pokud nebude k dispozici, povedu vás masáží slovně. Nebo můžete masírovat samostatně a pouze se zeptáte, když budete potřebovat poradit.

základní informace

Pro koho:Lekce je určena pro páry, které absolvovaly některý z mých kurzů partnerské masáže. Otevřené lekce se mohou zúčastnit až 4 páry. Soukromá lekce je určena pro 1 pár
Termíny:dle dohody --- pokud máte o lekci zájem, přihlašte se prosím pomocí formuláře níže na stránce, najdeme vhodný termín.
Místa:Praha, CKP Roseta, Nezamyslova 13a, mapa
Brno, Dvořákova 13, mapa
Cena:soukromá lekce pro 1 pár 3000 Kč / lekci
otevřená lekce pro maximálně 4 páry 1000 Kč / pár
Co s sebou:Skriptíčka z kurzu, pohodlné oblečení, 2 velké osušky, ručník a deku. Můžete si také přinést vlastní materiál, kterým byste si rádi zpříjemnili svůj masérský prostor, případně vlastní masáží olej.

jak se přihlásit

Těším se na setkání u masáže:)
Miroslav Vojtek
facebook: profil Masaze - Vojtek
english version: www.massagetherapy.cz
klíčová slova: opakovací lekce kurzu partnerské smyslná masáž, smyslná masáž pro páry, Brno, Praha
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte že pochází z mých stránek, děkuji.