česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíceníkkontakt

Partnerská masáž
kurzy smyslné masáže pro páry

josefovske udoli masazni vikend ohen indianska sauna

Dobrý den,
zvu vás na kurzy partnerské masáže. Naučíte se na nich jemnou a smyslnou masáž celého těla, která se ideálně hodí pro páry. Kurzy vám dají příležitost věnovat se svému partnerovi, lépe se vzájemně sladit a vnímat. Výuka probíhá v poklidném tempu, budete na sebe tedy mít dost času.

Masáž ukazuju na figurantce "třetí osobě", vy masírujete jen se svým partnerem.


Kurz má dvě varianty:

Třídenní kurz s indiánskou saunou

V pátek a v sobotu se masáž naučíme. V neděli budete mít oba možnost udělat celou masáž souvisle a plně se do ní ponořit. V sobotu večer společně postavíme indiánskou saunu a užijeme si saunování v ní:).

Kurz probíhá v klidném prostřední na Českomoravské vrchovině a je určen pro 4 páry. Každý pár má vlastní pokoj, výuka probíhá ve společenské místnosti.

Kompletní informace a termíny najdete na stránce kurzu.

Dvoudenní kurzy v Brně a Praze

Dvoudenní verze kurzu. Kurz je určen pro 2-4 páry (2 v Brně, 4 v Praze). Je možné domluvit i soukromý kurz pro pro 1 pár. Masérny jsou v centru Brna a v Praze-Nuslích.

Kompletní informace a termíny najdete na stránce kurzu.

Opakovacní soboty

Po absolvování kurzu vás zvu na opakovací lekce. Přijďte si s partnerem masáž zopakovat a prožít příjemné sobotní dopoledne. Masérna poskytuje ideální prostředí. Setkání probíhají v Brně a Praze.

facebook: profil Masaze - Vojtek
english version: www.massagetherapy.cz
klíčová slova: kurz, partnerská masáž, smyslná masáž, masáž pro páry, Brno, Praha
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte že pochází z mých stránek, děkuji.