česky  |  english
úvod výběr vhodné masáže o mně ceník kontakt

Partnerská masáž
kurzy smyslné masáže pro páry

josefovske udoli masazni vikend ohen indianska sauna

Dobrý den,
zvu vás na kurzy partnerské masáže. Naučíte se na nich jemnou a smyslnou masáž celého těla, která se ideálně hodí pro páry. Kurzy vám dají příležitost věnovat se svému partnerovi, lépe se vzájemně sladit a vnímat. Výuka probíhá v poklidném tempu, budete na sebe tedy mít dost času.

Masáž ukazuju na figurantce "třetí osobě", vy masírujete jen se svým partnerem.


Kurzy probíhjí v následujících variantách:

Třídenní kurz s indiánskou saunou

Nejrozsáhlejší varianta kurzu (pátek-neděle). V pátek a v sobotu se masáž naučíme. V neděli budete mít oba možnost udělat celou masáž plynule a plně se do ní ponořit. V sobotu večer společně postavíme indiánskou saunu a užijeme si saunování v ní:).

Kurz probíhá v klidném prostřední vesnické chalupy na Českomoravské vrchovině a je určen pro 5 párů. Každý pár má vlastní pokoj, výuka probíhá ve společenské místnosti.

Kompletní informace a termíny najdete na stránce kurzu.

Dvoudenní kurz v Brně

Víkendová verze kurzu (sobota-neděle). Přihlásit se můžete na některý z vypsaných termínů, nebo si můžete domluvit vlastní termín kurzu.

Kurz je určen pro 2 páry, v soukromé variantě pak pro 1 pár. Masérna je v centru Brna.

Kompletní informace a termíny najdete na stránce kurzu.

Kurz v Praze (1 + 1 den)

Kurz je rozdělen do dvou dnů (1. a 2 část). Můžete absolvovat buď obě nebo jen 1. část. Přihlásit se můžete buď na vypsaný termín, nebo si domluvit vlastní termín kurzu.

Kurz je určeno pro 4 páry, v soukromé variantě pak pro 1 pár. Masérna je v Praze-Nuslích.

Kompletní informace a termíny najdete na stránce kurzu.

klíčová slova: kurz relaxační masáže, indiánská sauna, výuka relaxační masáže pro veřejnost, potní chýše, saunování, švýcárna u adamova, moravský kras, brno
anglická verze těchto stránek: www.massagetherapy.cz
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte vždy autora.