česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíceníkkontakt

Kurzy masáží

Dobrý den,

zvu Vás do svých kurzů masáží, ve kterých se rád podělím o zkušenosti z praxe profesionálního maséra. Můžete se buď přihlásit na některý z vypsaných termínů, nebo si domluvit soukromý termín dle Vašich možností (podrobnosti na stránkách jednotlivých kurzů).

aktuální kurzytermínmísto

přehled kurzů

partnerská smyslná masáž

Naučíte se jemnou a smyslnou masáž celého těla, která se ideálně hodí pro páry. Součástí některých kurzů je také indiánská sauna.

Kurzy mají dvou a třídenní variantu a probíhají v Brně, Praze a na Českomoravské vrchovině. --- podrobnosti

klasická masáž

Seznámíte se se základní podobou klasické masáže celého těla. Naučíte se pracovat s vlastním tělem, aby pro vás byla masáž přínosná i jako pro maséry. Stručně se podíváme i na reflexní terapii chodidel. Kurzy trvají 2 dny a probíhají v Brně, Praze a Dobřichovicích (Praha-západ). --- podrobnosti

Pokročilé techniky klasické masáže si můžete osvojit na kurzu Klasická masáž pro pokročilé.

letní škola masáží a jógy

Čtyřdenní zážitková akce. Klasická masáž celého těla, cvičení jógy, zklidnění, kontakt s přírodou a s podobně naladěnými lidmi. Součástí kurzu je indiánská sauna. --- podrobnosti.

ZDRAVÁ ZÁDA

"Jak pečovat o svá záda, aby nebolela a dobře fungovala." Seznámíte se s masáží zad, automasáží šíje a cvičením pro zlepšení kondice zad. Podíváme se také na erogonomii pracovního prostoru a času.

Kurzy trvají 2 dny a probíhají v Brně. --- podrobnosti

masáž pro těhotné

Na kurzu se naučíte upravenou verzi klasické masáže, kterou můžete bezpečně použít v těhotenství. Kurz je určen pro jeden partnerský pár, trvá 2h a probíhá v Brně a Praze. --- podrobnosti

o kurzech a lektorovi

  • Kurzy jsou otevřené pro všechny a svým přístupem jsou přínosem pro laiky i doborníky.
  • Kurzy jsou živé, vyvíjejí se a reagují na podněty účastníků.
  • V každém typu kurzu se snažím vyzdvihnout specifika jiného masážního stylu.
  • Do kurzů se můžete zapojit jako figuranti, masáž si tak zažije přímo od zdroje.

Lektorování kurzů masáží se věnuji od roku 2013. Účastníkům kurzů se snažím předat ucelený systém ověřený stovkami hodin praxe. Důraz kladu na pochopení základních principů masáže a na práci s vlastním tělem. Masáž je tak přínosná pro masírovaného i maséra.

Při výuce každou část masáže nejprve ukážu na figurantovi. Poté masírujete vy. Vedu vás po jednotlivých technikách, takže se můžete plně soustředit na jejich správné provedení. Pokud je potřeba, dovysvětlím a odpovím na dotazy. Během kurzu si vyzkoušíte roli masírovaného i maséra.

Figurant(ka) je buď z řad účastníků nebo je to "třetí osoba". Na kurzech partnerské masáže jde vždy o "třetí osobu".

Součástí kurzů je nezbytné teoretické minimum.

Po každém z kurzů budete schopni udělat příjemnou, účinnou a bezpečnou masáž. Pro usnadnění domácích začátků dostanete tištěný manuál a lahvičku masážního oleje, abyste mohli rovnou začít trénovat!

Těším se na setkání u masáží:)
Miroslav Vojtek
masazni vikend Svycarna svycarna u adamova kurz klasicek masaze v Dobrichovicich budova CKP Dobricovice ohen indianska sauna kurz klasicke masaze kurz partnerske masaze
facebook: profil Masaze - Vojtek
english version: www.massagetherapy.cz
klíčová slova: kurz klasické masáže, kurz partnerské smyslné masáže, kurz reflexní terapie, Brno, Praha
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte že pochází z mých stránek, děkuji.