česky  |  english
úvod výběr vhodné masáže o mně ceník kontakt

Výuka masáží --- Kurzy masáží

Dobrý den,

zvu Vás do svých kurzů masáží, ve kterých se rád podělím o zkušenosti z praxe profesionálního maséra. Můžete se buď přihlásit na některý z vypsaných kurzů, nebo si domluvit individuální termín dle Vašich možností (podrobnosti na stránkách kurzů).

 termínmísto
  • Kurzy jsou otevřené pro všechny a svým přístupem jsou přínosem pro laiky i doborníky.
  • Kurzy jsou živé, vyvíjejí se a reagují na podněty účastníků.
  • V každém typu kurzu se snažím vyzdvihnout specifika jiného masážního stylu.
  • Do kurzů se můžete zapojit jako figuranti, masáž si tak zažije přímo od zdroje.

přehled kurzů

partnerská smyslná masáž

Naučíte se jemnou a smyslnou masáž celého těla, která se ideálně hodí pro páry. Součástí některých kurzů je také indiánská sauna.

Kurzy mají dvou a třídenní variantu a probíhají v Brně, Praze a na Českomoravské vrchovině. --- podrobnosti

klasická masáž

Seznámíte se se základní podobou klasické masáže celého těla. Naučíte se pracovat s vlastním tělem, aby pro vás byla masáž přínosná i jako pro maséry. Stručně se podíváme i na reflexní terapii chodidel. Kurzy trvají 2 dny a probíhají v Brně, Praze a Dobřichovicích (Praha-západ). --- podrobnosti

Pokročilé techniky klasické masáže si můžete osvojit na kurzu Klasická masáž pro pokročilé.

letní škola masáží a jógy

Čtyřdenní zážitková akce. Klasická masáž celého těla, cvičení jógy, zklidnění, kontakt s přírodou a s podobně naladěnými lidmi. Součástí kurzu je indiánská sauna. --- podrobnosti.

ZDRAVÁ ZÁDA

"Jak pečovat o svá záda, aby nebolela a dobře fungovala." Seznámíte se s masáží zad, automasáží šíje a cvičením pro zlepšení kondice zad. Podíváme se také na erogonomii pracovního prostoru a času.

Kurzy trvají 2 dny a probíhají v Brně. --- podrobnosti

masáž pro těhotné

Na kurzu se naučíte upravenou verzi klasické masáže, kterou můžete bezpečně použít v těhotenství. Kurz je určen pro jeden partnerský pár, trvá 2h a probíhá v Brně a Praze. --- podrobnosti

lektor a způsob výuky

Lektorování kurzů masáží se věnuji od roku 2013. Účastníkům kurzů se snažím předat ucelený systém ověřený stovkami hodin praxe. Důraz kladu na pochopení základních principů masáže a na práci s vlastním tělem. Masáž je tak přínosná pro masírovaného i maséra.

Při výuce každou část masáže nejprve ukážu na figurantovi. Poté masírujete vy. Vedu vás po jednotlivých technikách, takže se můžete plně soustředit na jejich správné provedení. Pokud je potřeba, dovysvětlím a odpovím na dotazy. Během kurzu si vyzkoušíte roli masírovaného i maséra.

Figurant(ka) je buď z řad účastníků nebo je to "třetí osoba". Na kurzech partnerské masáže jde vždy o "třetí osobu".

Součástí kurzů je nezbytné teoretické minimum.

Po každém z kurzů budete schopni udělat příjemnou, účinnou a bezpečnou masáž. Pro usnadnění domácích začátků dostanete tištěný manuál a lahvičku masážního oleje, abyste mohli rovnou začít trénovat!

Těším se na setkání u masáží:)
Miroslav Vojtek
masazni vikend Svycarna svycarna u adamova kurz klasicek masaze v Dobrichovicich budova CKP Dobricovice ohen indianska sauna kurz klasicke masaze kurz partnerske masaze
klíčová slova: výuka masáží brno, kurz masáží praha, kurz pro veřejnost, miniškola masáží, masáže pro začátečníky, výuka klasické masáže, kurz reflexní terapie, výuka relaxační masáže
anglická verze těchto stránek: www.massagetherapy.cz
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte vždy autora.