česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíkontakt a ceník

Kurzy masáží

Termíny kurzů

Kurzy jsou na objednávku. Pokud máte o kurz zájem, napište mně, domluvíme termín. Pevný termín vypisuju jen u prodloužených prázdninových kurzů.

Kurzy partnerské smyslné masáže

Naučíte se ralaxační i vrzušující masáž celého těla, která se ideálně hodí pro páry a užijete si příjemný a blízký společný čas s partnerem. Budete mít prostor plně se sobě navzájem věnovat a vyzkoušet si masáž v ideálním prostředí profesionální masérny.

Partnerská masáž, kterou se na kurzu naučíte, je:

 • relaxační a uklidňující - odpoutáte se od každodenních činností, získáte nadhled a novou inspiraci.
 • energetizující - dodá masírovanému novou energii. Můžete tak třeba pomoci partnerovi v náročném životním období.
 • intimní, vzrušující až erotická - masáž je výborná předehra - sblíží vás, sladíte se a užijete si nádherný sex.

Vybrat si můžete z následujících variant:

 • Základní kurzy - 2 dny - Brno
  Probíhají o víkendech (sobota - neděle) v brněnské masérně a jsou určeny pro 1-2 páry.
 • Opakovací lekce - 4 hodiny - Brno
  Sobotní setkání absolventů kurzů v brněnské masérně. Možnost v klidu si masáž zopakovat, zdokonalit se a zaptat se na vše potřebné. Pro páry s děmi také možná jedna z mála možností, jak se k masáží vůbec dostat:).

Kurzy klasické masáže a reflexní terapie

Naučíte se klasickou masáž celého těla a základy reflexní terapie. Osvojíte si důležité masérské dovednosti a seznámíte se s nezbytnou teorií. Po kurzu budete schopni udělat kvalitní, bezpečnou a účinnou masáž, kterou si užijete i jako maséři.

 • Základní kurzy - 2 dny - Brno
  Probíhají o víkendech (sobota - neděle) v brněnské masérně a jsou určeny pro 1-2 dvojice.
 • Opakovací lekce - 4 hodiny
  Sobotní setkání absolventů kurzů v brněnské masérně. Možnost v klidu si masáž zopakovat, zdokonalit se a zaptat se na vše potřebné.

o kurzech a lektorovi

Kurzy jsou otevřené pro všechny a svým přístupem jsou přínosem pro laiky i doborníky. Jsou živé, vyvíjejí se a reagují na podněty účastníků, můžete se do nich zapojit i jako figuranti. Masáž si tak zažije přímo od zdroje.

Lektorování kurzů masáží se věnuji od roku 2013. Účastníkům kurzů se snažím předat ucelený systém ověřený stovkami hodin praxe. Důraz kladu na pochopení základních principů masáže a na práci s vlastním tělem. Masáž je tak přínosná pro masírovaného i maséra. Mým cílem je, abyste po kurzu byli schopni udělat příjemnou, účinnou a bezpečnou masáž.

Při výuce každou část masáže nejprve ukážu na figurantovi. Poté masírujete vy. Vedu vás po jednotlivých technikách, takže se na ně můžete plně soustředit. Pokud je potřeba, dovysvětlím a odpovím na dotazy. Během kurzu se střídáte v rolích masírovaného a maséra.

Figurant(ka) je buď z řad účastníků nebo je to "třetí osoba".

Součástí kurzů je nezbytné teoretické minimum. Pro usnadnění domácích začátků dostanete tištěný manuál a lahvičku masážního oleje.

Těším se na setkání u masáží:)
Miroslav Vojtek
masazni vikend Svycarna svycarna u adamova kurz klasicek masaze v Dobrichovicich budova CKP Dobricovice ohen indianska sauna kurz klasicke masaze kurz partnerske masaze kurz klasicke masaze kurz partnerske smyslne masaze
facebook: profil Masaze - Vojtek
design a obsah: Miroslav Vojtek