česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíceníkkontakt

Kurzy masáží

partnerská smyslná masáž

Naučíte se smyslnou, vzrušující i hluboce relaxační masáž celého těla, která se výborně hodí pro páry a prožijete příjemný čas s partnerem. Budete mít možnost plně se do masáže ponořit a užít si ji v ideálním prostředí profesionální masérny.

Kurzy jsou určené pro malou skupinu, jsou dvou a třídenní a probíhají v Brně nebo na chalupě na Vysočině. Masáž si můžete osvěžit na Opakovacích lekcích.

Součástí některých třídenních kurzů je Indiánská sauna.

klasická masáž

Naučíte se klasickou masáž celého těla a základy reflexní terapie. Osvojíte si důležité masérské dovednosti a seznámíte se s nezbytnou teorií. Po kurzu budete schopni udělat kvalitní, bezpečnou a účinnou masáž, kterou si užijete i jako maséři. Masáž si můžete osvěžit na Opakovacích lekcích.

Pokročilé techniky klasické masáže učím na kurzu Klasická masáž pro pokročilé. Kurz doporučuju absolventům základního kurzu i začínajícím profesionálním masérům.

Pro rodiny s dětmi je určen prázdninový Kurz klasické masáže pro rodiny. Rodiče se naučí klasickou masáž, pro děti je připraven souběžný program.

spokojená záda

"Jak pečovat o svá záda, aby nebolela a dobře fungovala." Seznámíte se s masáží zad, automasáží šíje a cvičením na protažení a posílení celého těla. Zaměříme se také na ergonomii pracovního prostoru (tedy jeho vhodné uspořádání), zdravé sezení, práci s dechem a relaxaci. Kurz trvá 2 dny a probíhá v Brně nebo v Praze.

masáž pro těhotné

Naučíte se upravenou verzi klasické masáže, kterou můžete bezpečně použít v těhotenství. Kurz je určen pro jeden pár, trvá 2 hodiny a probíhá v masérnách v Brně a Praze. Termín dle dohody.

o kurzech a lektorovi

  • Kurzy jsou otevřené pro všechny a svým přístupem jsou přínosem pro laiky i doborníky. Jsou živé, vyvíjejí se a reagují na podněty účastníků.
  • Kurz si můžete přijít zopakovat na opakovací lekce. Je to dobrá příležitost osvěžit si techniku a možná jedna z mála příležitostí, jak se k masáži vůbec dostat.
  • Do kurzů se můžete zapojit jako figuranti, masáž si tak zažije přímo od zdroje.

Lektorování kurzů masáží se věnuji od roku 2013. Účastníkům kurzů se snažím předat ucelený systém ověřený stovkami hodin praxe. Důraz kladu na pochopení základních principů masáže a na práci s vlastním tělem. Masáž je tak přínosná pro masírovaného i maséra. Mým cílem je, abyste po kurzu byli schopni udělat příjemnou, účinnou a bezpečnou masáž.

Při výuce každou část masáže nejprve ukážu na figurantovi. Poté masírujete vy. Vedu vás po jednotlivých technikách, takže se na ně můžete plně soustředit. Pokud je potřeba, dovysvětlím a odpovím na dotazy. Během kurzu se střídáte v rolích masírovaného a maséra.

Figurant(ka) je buď z řad účastníků nebo je to "třetí osoba". Na kurzech partnerské masáže jde vždy o "třetí osobu".

Součástí kurzů je nezbytné teoretické minimum. Pro usnadnění domácích začátků dostanete tištěný manuál a lahvičku masážního oleje.

Těším se na setkání u masáží:)
Miroslav Vojtek
masazni vikend Svycarna svycarna u adamova kurz klasicek masaze v Dobrichovicich budova CKP Dobricovice ohen indianska sauna kurz klasicke masaze kurz partnerske masaze kurz klasicke masaze kurz partnerske smyslne masaze
facebook: profil Masaze - Vojtek
klíčová slova: kurz klasické masáže, kurz partnerské smyslné masáže, kurz reflexní terapie, Brno, Praha
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte že pochází z mých stránek, děkuji.