česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíkontakt a ceník

Klasická masáž

Klasicka masaz, relaxacni techniky - Praha, Brno, mobilne v CR - Miroslav Vojtek Klasicka masaz, techniky intenzivní práce se svaly - Praha, Brno, mobilne v CR - Miroslav Vojtek Klasicka masaz, použití Reiki - Praha, Brno, mobilne v CR - Miroslav Vojtek

Klasická masáž se objevuje dávno před naším letopočtem v Egyptě a Asii. V antickém Řecku byla pevnou součástí péče o tělo i duši. Ve středověku bohužel na několik století mizí z běžného života a ožívá až v 19. století díky švédskému terapeutovi (proto také švédská) Per Lingovi. Rychle se rozvíjí a dnes je v západních kulturách považována za základní formu masáže.

klasická masáž

Klasická masáž je základní a univerzální masáž, je variabilní a široce použitelná. Klasická masáž má výrazné preventivní a regenerační účinky a urychluje léčbu po úrazech. Odstraňuje či mírní bolesti svalového původu a omezení hybnosti. Klasická masáž může být také velmi uklidňující a relaxační.

Výsledný účinek klasické masáže silně ovlivňují schopnosti a zkušenosti maséra.

Hloubková masáž - odstranění svalové bolesti

Pokud je potřeba odstranit vážnější svalová omezení, používám intenzivnější hloubkovou masáž kombinovanou s myofasciálními technikami. Výsledky při odstraňování akutních i chronických stavů jsou velmi povzbudivé.

objednávky a ceny

Klasickou masáž dělám v délkách 30, 60, 90 a 120 minut (ceník).

Před objednáním si prosím přečtěte základní informace o masážích.
facebook: profil Masaze - Vojtek
design a obsah: Miroslav Vojtek