česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíceníkkontakt

Masáže a terapie - přehled

klasická masáž

Klasická masáž je základní a univerzální masáž. Má výrazné regenerační účinky. Urychluje léčbu po úrazech. Odstraňuje či mírní bolesti svalového původu. Může být velmi uklidňující a relaxační.

hloubková masáž a myofasciální techniky

Terapeutická masáž zaměřená na odstranění bolestí, drobných blokád a omezení pohybového aparátu. Kombinuje masáž, techniku spoušťových bodů a protahovací cvičení.

masáž šíje - protimigrénová

Odstraňuje napětí šíje a uvolňuje krční páteř. Zmírňuje bolesti hlavy či rozostřené vidění.

masáž zad

Komplex masážních a jiných technik zaměřených na uvolnění celých zad od šíje až po pánevní oblast.

masáž horních končetin

Uvolňuje svaly celé horní končetiny a ramene. Pomáhá při bolestech zápěstí a loktů, brnění či necitlivosti prstů a bolestech ramen.

lymfatická masáž

Lymfatická masáž (lymfodrenáž) podporuje celkové pročištění organismu, posiluje imunitu a zrychluje regeneraci. Výborně se osvědčila při léčbě zlomenin a jizev po operacích. Má také nezastupitelné místo v prevenci žilních problémů.

relaxační masáž

Relaxační masáž je jemná a klidná masáž celého těla. Odstraňuje stres a dodává nové síly ... a je velmi příjemná:)).

Reiki

Reiki je životní energie. Tiší bolesti, posiluje naši imunitu a samoléčebné schopnosti. Uklidňuje a harmonizuje mysl. Podporuje celkový osobní růst a usnadňuje náročná životní rozhodnutí. Reiki pomáhá a jde mu to dobře:).

reflexní terapie

Reflexní terapie je účinná diagnostická metoda. Při pravidelném používání má silné preventivní účinky a pomáhá zmírnit zdravotní problémy. Využívá působení přes reflexní plošky na nohou, dlaních či uších. Je velice příjemná a osvěžující.

Havajská masáž

Plynulá a rytmická masáž hluboce propojená s hudbou. Spojuje v sobě prvky čistě relaxační i techniky hlubší práce se svaly. Svou schopností vtáhnout masírovaného i maséra do proudu masáže si vysloužila označení "královna masáží".

masáž pro těhotné

Masáž pro těhotné je šetrná masáž uvolňující svaly šíje, zad a nohou.

zdravotní cvičení

Zdravotní cvičení je vynikající metoda zdravotní prevence. Zlepšuje držení těla a celkovou pohyblivost a projasňuje mysl. Pravidelné cvičení je základ pro dlouhodobé zlepšení zdravotního stavu.

masáž vsedě na masérské židli

Uvolňující a osvěžující. Ideální do firem, na veletrhy či společenské akce. Masíruji na přenosné masérské židli přes oblečení. Masáže od 10 minut. Účinná prevence zdravotních problémů pro kancelářské profese.

facebook: profil Masaze - Vojtek
english version: www.massagetherapy.cz
klíčová slova: kurz, partnerská masáž, smyslná masáž, masáž pro páry, Brno, Praha
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte že pochází z mých stránek, děkuji.