česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíceníkkontakt

Zdravotní cvičení

zdravotni cviceni zdravotni cviceni zdravotni cviceni

Zdravotní cvičení je velmi vhodné pro lidi, kteří potřebují odstranit akutní svalové omezení nebo chtějí vylepšit svůj zdravotní stav, kondici či pohyblivost.

kouzlo pravidelného cvičení

Pravidelné cvičení je velmi příjemné a troufám si říct "návykové". Zklidňuje, oprošťuje od malicherných starostí a dává nám možnost aktivně se starat o naše tělo (a vlastně i ducha:).

Dobrým prvním krokem k pravidelnému cvičení může být třeba velice jednoduchá a rozšířená sestava inspirovaná jógou: pozdrav slunci.

jak zdravotní cvičení používám

Cvičení může navazovat na masáž nebo si na ně můžeme vyčlenit celé naše setkání. Rád Vám ukážu konkrétní cviky odpovídající Vašemu cíli. Získáte tak nejen nástroj, jak se o svoje tělo starat, ale i možnost převzít zodpovědnost za svůj zdravotní stav! Cvičení se snažím rozvrhnout tak, abyste se po něm cítili uvolnění a povzbuzení a měli motivaci pokračovat.

Součástí cvičení je:

  • nácvik správného dýchání a držení těla
  • výuka protahovacích a posilovacích cviků na konkrétní partie
  • sestavení cvičebního plánu

program zdravotní prevence

Zdravotní cvičení jsou také součástí mého programu zdravotní prevence pro firmy.

Jde o cvičební sestavy v délce 15-30 minut. Zaměříme se na protažení celého těla. Pomocí cílených cviků pak budeme kompenzovat převažující typ zatížení (sedavá zaměstnání, práce u pokladen, ...).

objednávky a cena

Před objednáním si prosím přečtěte základní informace o masážích.
facebook: profil Masaze - Vojtek
klíčová slova: zdravotní cvičení, protahovací a posilovací cvičení, cvičení pro uvolnění a posílení zad, Brno, Praha
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte že pochází z mých stránek, děkuji.