česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíceníkkontakt

partnerská smyslná masáž
dvoudenní kurzy Brno a Praha

Dobrý den,
zvu vás na kurzy smyslné masáže pro páry do Brna a do Prahy.

Naučíte se jemnou "rozmazlovací" masáž celého těla, která se ideálně hodí pro páry. Masáž je příjemná, intimní, prožitková a podporuje hluboké sladění partnerů. Kurz má klidné tempo, budete na sebe mít dost času. Po absolvování kurzu si budete schopni v páru vyměňovat příjemnou a bezpečnou masáž.

Získáte také inspirace jak vytvořit příjemné prostředí pro masáž a namícháte si masáží olej dle vlastních představ. Pro lepší zapamatování a usnadnění domácích začátků dostanete tištěný manuál masáže a lahvičku masážního oleje.

základní informace

Pro koho:Kurz je určen pro páry (2 v Brně, 4 v Praze). Předchozí masérské zkušenosti nejsou podstatné.
Termíny: 19.-20. 1. 2019 - (sobota i neděle 10-18h) - Praha
26.-27. 1. 2019 - (sobota i neděle 10-18h) - Brno
9.-10.2.2019 - (sobota i neděle 10-18h) - Praha
23.-24.2.2019 - (sobota i neděle 10-18h) - Brno
Místa:Praha, CKP Roseta, Nezamyslova 13a, mapa
Brno, Dvořákova 13, mapa
Cena:4500 Kč / pár
na kurzy v Brně mají studenti 10% slevu
cena zahrnuje 14 hodin výuky, tištěný manuál masáže, materiál na kurz, lahvičku masážního oleje
Poznámky: ♦  Na kurz lze zakoupit dárkový poukaz.

♦  Kurz má také třídenní variantu, jejíž součástí je indiánská sauna.

♦  Je také možné domluvit si soukromý kurz pro 1 pár. Na kurzu máte úplné soukromí. Obsah přizpůsobím vašim představám. Termín dle dohody. Cena 9000 Kč / pár. Přihláška je na konci stránky.

♦  Absolventy kurzů zvu na opakovací soboty. ... přijďte si s partnerem masáž zopakovat a prožít příjemné sobotní dopoledne

program kurzu

  • partnerská smyslná masáž - Jemná masáž celého těla určená pro páry. Podporuje hluboké sladnění partnerů. Podle nálady má spíše relaxační nebo smyslný náboj. Přestože neobsahuje žádné vysloveně erotické techniky může být velmi vzrušující a fungovat jako výborná předehra.

  • techniky na sladění partnerů - Zaměříme se na vzájemné vnímání a sladění maséra a masírovaného.

  • míchání aromatických olejů a příprava prostředí pro masáž - Povíme si, jak zvolit vhodné místo a čas na masáž a jak připravit prostředí, aby nám při masáži pomáhalo. Můžete si také namíchat vlastní masážní olej.

  • nezbytná teorie - Povíme si základní informace, které potřebujeme vědět, abychom masáží nikomu neublížili a užili si ji.

jak kurz probíhá

Masáž se učíme po částech. Každou část nejprve ukážu na figurantce, pak masírujete vy. Vedu vás po jednotlivých technikách, pokud je potřeba dovysvětlím a odpovím na dotazy. Masírujete pouze se svým partnerem a v rolích maséra a masírovaného se střídáte.

Masírujeme celé tělo včetně hýždí a ňader. Masáž ňader a hýždí je pro vyznění masáže důležitá, dává jí onen partnerský rozměr. Masáž nejlépe funguje na nahém těle, doporučuji tedy, abyste byli při masáži nazí, rozhodnutí je ale samozřejmě na vás.

V neděli oba uděláte celou masáž souvisle a budete mít prostor plně si ji prožít.

Masírujeme na speciálních matracích na zemi. Pokud ze zdravotních důvodů potřebujete, aby výuka probíhala na masérském stole, dejte mně to vědět předem. Děkuju.

Kurz vedu osobně, bližší představu si o mně můžete udělat na tomto webu, nebo ke mně přijďte na masáž.

jak se přihlásit

Těším se na setkání na kurzu:)
Miroslav Vojtek
facebook: profil Masaze - Vojtek
english version: www.massagetherapy.cz
klíčová slova: kurz partnerské masáže, smyslná masáž pro páry, výuka masáží pro partnery, Brno, Praha
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte že pochází z mých stránek, děkuji.