česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíceníkkontakt

kurz partnerské smyslné masáže

Dobrý den,
zvu vás na kurz partnerské smyslné masáže do Brna.

Naučíte se příjemnou "rozmazlovací" a "opečovávací" masáž celého těla, která se ideálně hodí pro páry. Výuka probíhá v malé skupině maximálně 3 párů. Kurz má poklidné tempo, budete na sebe mít dost času a masáž si společně naplno užijete.

Po absolvování kurzu si budete schopni v páru vyměňovat příjemnou a bezpečnou masáž.

Na kurzu získáte inspiraci jak vytvořit vhodné prostředí pro masáž a namícháte si masážní olej dle vlastních představ. Pro lepší zapamatování a usnadnění domácích začátků dostanete tištěný manuál masáže a lahvičku masážního oleje.

základní informace

Pro koho:Kurz je určen pro páry, předchozí masérské zkušenosti nejsou podstatné.
Místo:Brno, Dvořákova 13, mapa
Termíny:•  14.-15.12.2019 - (so 10-18h, ne 9-16h)
•  4.-5.4.2020 - (so 10-18h, ne 9-16h)
•  můžete také navrhnout vypsání dalšího termínu, nebo si domluvit soukromý kurz pro 1 pár (cena soukromého kurzu je 10 000Kč) ... viz přihláška níže
Cena:4500 Kč / pár (studenti mají 10% slevu)
cena zahrnuje 13 hodin výuky, manuál masáže a lahvičku masážního oleje
Ubytování:Rád vám pomohu s výběrem ubytování v blízkosti masérny. Tato varianta může být zajímavá i pro domácí páry. Budete mít prostor a čas jen pro sebe.
Stravování:Oba dny bude hodinová pauza na oběd a v okolí masérny je řada stravovacích možností. Příjemnou variantou je společná "kurzistická" návštěva restaurace.

obsah kurzu

  • partnerská smyslná masáž - Jemná masáž celého těla určená pro páry. Masáž podporuje hluboké sladnění partnerů, obohatí a rozvine váš vztah. Podle nálady má spíše relaxační nebo smyslný náboj, a přestože neobsahuje žádné vysloveně erotické techniky, může být velmi vzrušující.

  • techniky na sladění partnerů - Zaměříme se na vzájemné vnímání a sladění maséra a masírovaného.

  • míchání aromatických olejů a příprava prostředí pro masáž - Povíme si, jak zvolit vhodné místo a čas na masáž a jak připravit prostředí, aby nám při masáži pomáhalo. Můžete si také namíchat vlastní masážní olej.

  • nezbytná teorie - Povíme si základní informace, které potřebujeme vědět, abychom masáží nikomu neublížili a užili si ji.

jak kurz probíhá

Masáž ukazuju na figurantce. Každou část nejprve ukážu a vysvětlím, poté masírujete vy. Vedu vás po jednotlivých technikách, takže se můžete soustředit na jejich provedení. Pokud je potřeba, dovysvětlím a odpovím na dotazy. Masírujete pouze se svým partnerem a střídáte se v rolích maséra a masírovaného.

Masáž má intimní charakter. Masírujeme celé tělo včetně hýždí a ňader, oblast pohlaví do masáže zahrnujeme v přiměřené míře. Masáž nejlépe funguje, pokud jsou oba partneři nazí. Do jaké míry se svléknete je ale vždy jen na vás.

V neděli oba uděláte celou masáž souvisle a budete mít prostor plně si ji užít.

Masírujeme na speciálních matracích na zemi. Pokud ze zdravotních důvodů potřebujete masírovat na masérském stole, dejte mně to prosím vědět před přihlášením, domluvíme se, jaké jsou možnosti. Děkuju.

Pokud byste raději zvolili méně intimní formu masáže, doporučuju kurz Klasické masáže a reflexní terapie.

Poznámky

jak se přihlásit

Těším se na setkání na kurzu:)
Miroslav Vojtek
facebook: profil Masaze - Vojtek
english version: www.massagetherapy.cz
klíčová slova: kurz partnerské masáže, smyslná masáž pro páry, výuka masáží pro partnery, Brno, Praha
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte že pochází z mých stránek, děkuji.