česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíceníkkontakt

kurz partnerské smyslné masáže

Dobrý den,
zvu vás na kurzy partnerské smyslné masáže do Brna (2dny) a na Vysočinu (3dny).

Naučíte se "rozmazlovací" a "opečovávací" masáž celého těla, která se ideálně hodí pro páry, a užijete si příjemný čas s partnerem. Výuka probíhá v malé skupině, kurzy mají poklidné tempo, do masáže se skutečně ponoříte a naplno si ji prožijete.

Kurzy jsou určeny pro páry, předchozí masérské zkušenosti nejsou podstatné. Po absolvování kurzu si budete schopni v páru vyměňovat příjemnou a bezpečnou masáž.

Na kurzu získáte také inspiraci jak vytvořit vhodné prostředí pro masáž a namícháte si masážní olej dle vlastních představ. Pro lepší zapamatování a usnadnění domácích začátků dostanete tištěný manuál.

Termíny a místa

základní info - 2 denní kurz v Brně

Termín:15.-16.8.2020 - (so 10-18h, ne 9-16h)
Místo:Brno, Dvořákova 13, mapa
Cena:4500 Kč / pár (studenti mají 10% slevu)
cena zahrnuje 13 hodin výuky, manuál masáže a lahvičku masážního oleje

Cena soukromého kurzu pro 1 pár je 6000Kč.
Ubytování:Velice doporučuju ubytovat se během kurzu v penzionu (a to i místním párům). Budete mít čas a prostor jen pro sebe a určitě si to užijete. Rád vám pomohu s výběrem ubytování v blízkosti masérny.
Stravování:Oba dny bude hodinová pauza na oběd a v okolí masérny je řada stravovacích možností.

základní info - 3 denní kurz Vysočina

Víkendové kurzy na chalupě jsou úžasné. Máte spoustu prostoru věnovat se sobě navzájem, ponořit se do masáže a naplno si ji užít. A z kurzového rozpoložení nevypadnete ani v noci.

Termín:20.-22.11.2020 - (pátek od 18h, neděle do 14h)


KURZ PRÁVĚ PŘIPRAVUJU

obsah kurzu

  • partnerská smyslná masáž - Jemná masáž celého těla určená pro páry. Masáž podporuje hluboké sladnění partnerů, obohatí a rozvine váš vztah. Podle nálady má spíše relaxační nebo smyslný náboj, a přestože neobsahuje žádné vysloveně erotické techniky, může být velmi vzrušující.

  • techniky na sladění partnerů - Zaměříme se na vzájemné vnímání a sladění maséra a masírovaného.

  • míchání aromatických olejů a příprava prostředí pro masáž - Povíme si, jak zvolit vhodné místo a čas na masáž a jak připravit prostředí, aby nám při masáži pomáhalo. Můžete si také namíchat vlastní masážní olej.

  • nezbytná teorie - Povíme si základní informace, které potřebujeme vědět, abychom masáží nikomu neublížili a užili si ji.

jak kurz probíhá

Masáž se učíte po částech. Každou část nejprve ukážu na figurantce a vysvětlím, poté masírujete vy. Figurantkou je zpravidla moje žena, což je úžasné a moc jí za to děkuju:). Vedu vás po jednotlivých technikách, pokud je potřeba dovysvětlím a odpovím na dotazy. Masírujete pouze se svým partnerem a v rolích maséra a masírovaného se střídáte.

Masáž má intimní charakter. Masírujeme celé tělo včetně hýždí a ňader, oblast pohlaví do masáže zahrnujeme v přiměřené míře. Masáž nejlépe funguje, pokud jsou oba partneři nazí, rozhodnutí je ale vždy jen na vás.

V neděli oba uděláte celou masáž souvisle a budete mít prostor plně si ji užít.

Masírujeme na speciálních matracích na zemi. Pokud ze zdravotních důvodů potřebujete masírovat na masérském stole, dejte mně to prosím vědět před přihlášením, domluvíme se, jaké jsou možnosti. Děkuju.

Pokud byste raději zvolili méně intimní formu masáže, doporučuju kurz Klasické masáže a reflexní terapie.

Poznámky

jak se přihlásit

Těším se na setkání na kurzu:)
Miroslav Vojtek
facebook: profil Masaze - Vojtek
klíčová slova: kurz partnerské masáže, smyslná masáž pro páry, výuka masáží pro partnery, Brno, Praha
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte že pochází z mých stránek, děkuji.