česky  |  english
úvod výběr vhodné masáže o mně ceník kontakt

partnerská smyslná masáž
dvoudenní kurzy Brno a Praha

Dobrý den,
zvu vás na kurzy smyslné masáže pro páry do Brna a do Prahy. Na kurzech se naučíte jemnou "rozmazlovací" masáž celého těla, která se ideálně hodí pro partnery.

Masáž je příjemná, intimní, prožitková a zaměřuje se na hluboké sladění partnerů. Vyučovaná podoba smyslné masáže vznikla propojením technik klasické, havajské a tantrické masáže a odráží bohaté zkušenosti řady generací masérů. Kurz má poklidné tempo, budete mít dost času partnera skutečně vnímat a plně se mu věnovat.

Na kurzu získáte inspirace jak vytvořit příjemné prostředí pro partnerskou masáž. Aby se vám doma lépe pokračovalo, dostanete tištěný manuál smyslné masáže a lahvičku masážního oleje.

Po absolvování kurzu si budete schopni v páru vyměňovat příjemnou a bezpečnou masáž.

základní informace

Pro koho:Kurz je určen pro páry (2 v Brně, 4 v Praze). Předchozí masérské zkušenosti nejsou podstatné.
Termíny: 19.-20. 1. 2019 - (sobota i neděle 10-18h) - Praha
26.-27. 1. 2019 - (sobota i neděle 10-18h) - Brno
16.-17.2.2019 - (sobota i neděle 10-18h) - Brno
Místa:Praha, CKP Roseta, Nezamyslova 13a, mapa
Brno, Dvořákova 13, mapa
Cena:4500 Kč / pár
na kurzy v Brně mají studenti 10% slevu
cena zahrnuje 14 hodin výuky, tištěný manuál masáže, materiál na kurz, lahvičku masážního oleje
Poznámky: ♦  Na kurz lze zakoupit dárkový poukaz, napište mně prosím e-mail.

♦  Kurz má i třídenní variantu, jejíž součástí je i indiánská sauna.

♦  Můžete si také domluvit soukromý kurz pro 1 pár. Termín dle dohody. Cena 9000 Kč / pár. Pro přihlášení vyplňte prosím přihlášku níže na stránce.

♦  Po absolvování kurzu vás zvu na opakovací soboty. ... přijďte si s partnerem masáž zopakovat a prožít příjemné sobotní dopoledne

program kurzu

  • partnerská smyslná masáž - Jemná a prožitková masáž celého těla určená pro páry. Podporuje hlubší sladnění a společný prožitek partnerů. Podle nálady má spíše relaxační nebo smyslný náboj. Přestože neobsahuje žádné vysloveně erotické techniky může být velmi vzrušující a fungovat jako výborná předehra.

  • techniky na hlubší sladění partnerů - Na kurzu se hodně zaměříme na vzájemné propojení maséra a masírovaného. Vyzkoušíme si, jaké to je, když si oba vědomě sladí dech a plně se vnímají.

  • míchání aromatických olejů a příprava prostředí pro masáž - Volba vhodného místa a času a příprava prostředí je u partnerské masáže velmi důležitá. I tomuto tématu se budeme věnovat.

  • nezbytná teorie - Základní informace, které potřebujeme vědět, abychom masáží nikomu neublížili a užili si ji.

jak kurz probíhá

Masáž se učíme po částech. Každou část nejprve ukážu na figurantce, pak masírujete vy. Vedu vás po jednotlivých technikách, pokud je potřeba dovysvětlím a odpovím na dotazy. Masírujete pouze se svým partnerem a v rolích maséra a masírovaného se střídáte. Během výuky se hodně zaměříme na vnímání partnera při masáži.

Masírujeme celé tělo včetně hýždí a ňader. Masáž prsou a hýždí je pro vyznění masáže důležitá, dává jí onen partnerský rozměr. Masáž nejlépe funguje na nahém těle, doporučuji tedy, abyste byli při masáži nazí, rozhodnutí je ale samozřejmě na vás.

V neděli oba uděláte celou masáž souvisle a plně si ji prožijete.

Masírujeme na speciálních matracích na zemi. Pokud ze zdravotních důvodů potřebujete, aby výuka probíhala na masérském stole, dejte mně to vědět předem. Děkuju.

Kurz vedu osobně, bližší představu si o mně můžete udělat na tomto webu, nebo ke mně přijďte na masáž.

jak se přihlásit

Těším se na setkání na kurzu:)
Miroslav Vojtek
klíčová slova: kurz relaxační partnerské masáže, výuka relaxační masáže pro partnery, škola masáží pro páry, brno, praha
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury.
Pokud je chcete použít, uveďte že pochází z mých stránek, děkuji.