česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíceníkkontakt

partnerská smyslná masáž + reflexní terapie
3 denní kurz v Brně

Dobrý den,
zvu vás na kurz partnerské smyslné masáže do Brna.

Naučíte se jemnou "rozmazlovací" masáž celého těla, která se ideálně hodí pro páry. Masáž je příjemná, intimní, prožitková a podporuje hluboké sladění partnerů. Výuka probíhá v malé skupině maximálně 3 párů. Kurz má klidné tempo, budete mít dost času věnovat se partnerovi a masáž si společně naplno prožít. V této rozšířené letní verzi kurzu se také seznámíte s reflexní terapií chodidel.

Po absolvování kurzu si budete schopni v páru vyměňovat příjemnou a bezpečnou masáž.

Na kurzu také získáte inspirace jak vytvořit vhodné prostředí pro masáž a namícháte si masážní olej dle vlastních představ. Pro lepší zapamatování a usnadnění domácích začátků dostanete tištěný manuál masáže a lahvičku masážního oleje.

základní informace

Pro koho:Kurz je určen pro páry, předchozí masérské zkušenosti nejsou podstatné.
Místo:Brno, Dvořákova 13, mapa
Termín: 19.-21.7.2019 - (pa 19-21h, so 10-18h, ne 9-16h)
Letní prodloužená a rozšířená verze kurzu - budeme mít více času na zažití partnerské masáže a vyzkoušíme si také reflexní terapii chodidel.
5000 Kč / pár (studenti mají 10% slevu)
cena zahrnuje 15 hodin výuky, manuál masáže a lahvičku masážního oleje
ubytování:Ubytovnání není zajištěno. Brno nabízí širokou škálu ubytovacích možností. Pokud bude třeba, rád vám s nalezením ubytování pomohu.
stravování:Vlastní, v okolí masérny je řada restaurací a obchodů s potravinami.

obsah kurzu

  • partnerská smyslná masáž - Jemná masáž celého těla určená pro páry. Podporuje hluboké sladnění partnerů. Podle nálady má spíše relaxační nebo smyslný náboj, a přestože neobsahuje žádné vysloveně erotické techniky, může být velmi vzrušující a fungovat jako výborná předehra.

  • reflexní terapie chodidel - Příjemná relaxační technika. Výborně se doplňuje s partnerskou masáží v situacích, kdy není vhodné se svlékat nebo máme prostor jen na krátkou masáž.

  • techniky na sladění partnerů - Zaměříme se na vzájemné vnímání a sladění maséra a masírovaného.

  • míchání aromatických olejů a příprava prostředí pro masáž - Povíme si, jak zvolit vhodné místo a čas na masáž a jak připravit prostředí, aby nám při masáži pomáhalo. Můžete si také namíchat vlastní masážní olej.

  • nezbytná teorie - Povíme si základní informace, které potřebujeme vědět, abychom masáží nikomu neublížili a užili si ji.

jak kurz probíhá

Masáž ukazuju na figurantce. Každou část nejprve ukážeme a vysvětlíme, poté masírujete vy. Vedu vás po jednotlivých technikách, takže se můžete soustředit na jejich provedení. Pokud je potřeba dovysvětlím a odpovím na dotazy. Masírujete pouze se svým partnerem a střídáte se v rolích maséra a masírovaného.

Masírujeme celé tělo včetně hýždí a ňader. Masáž může zahrnovat i doteky v oblasti pohlaví, záleží hlavně na atmosféře konkrétního kurzu. Masáž nejlépe funguje, pokud jsou oba partneři nazí. Do jaké míry se svléknete je ale vždy jen na vás.

V neděli oba uděláte celou masáž souvisle a budete mít prostor plně si ji užít.

Masírujeme na speciálních matracích na zemi. Pokud ze zdravotních důvodů potřebujete masírovat na masérském stole, dejte mně to prosím vědět před přihlášením, domluvíme se, jaké jsou možnosti. Děkuju.

Pokud byste raději zvolili méně intimní formu masáže, doporučuju kurz Klasické masáže a reflexní terapie.

Poznámky:

  • Kurz můžete věnovat jako dárek. Viz přihláška.
  • Kurz má i variantu s indiánskou saunou.
  • Je možné domluvit soukromý kurz pro 1 pár. V této verzi kurzu se mohu plně přizpůsobit vašim představám a možnostem. Termín dle dohody. Cena: 9000 Kč. Viz přihláška.
  • Pokud vám nevyhovuje vypsaný termín, může navrhnout vlastní termín. Viz přihláška.
  • Absolventi kurzů si mohou masáž osvěžit na opakovací lekci.

jak se přihlásit

Těším se na setkání na kurzu:)
Miroslav Vojtek
facebook: profil Masaze - Vojtek
english version: www.massagetherapy.cz
klíčová slova: kurz partnerské masáže, smyslná masáž pro páry, výuka masáží pro partnery, Brno, Praha
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte že pochází z mých stránek, děkuji.