česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíceníkkontakt

partnerská smyslná masáž
2 a 3 denní kurzy v Brně

Dobrý den,
zvu vás na kurzy partnerské smyslné masáže do Brna.

Naučíte se jemnou "rozmazlovací" masáž celého těla, která se ideálně hodí pro páry. Masáž je příjemná, intimní, prožitková a podporuje hluboké sladění partnerů. Kurz má klidné tempo, budete mít dost času věnovat se partnerovi a masáž si společně naplno prožít.

Po absolvování kurzu si budete schopni v páru vyměňovat příjemnou a bezpečnou masáž.

Na kurzu také získáte inspirace jak vytvořit vhodné prostředí pro masáž a namícháte si masážní olej dle vlastních představ. Pro lepší zapamatování a usnadnění domácích začátků dostanete tištěný manuál masáže a lahvičku masážního oleje.

základní informace

Pro koho:Kurzy jsou určeny pro 3 páry. Předchozí masérské zkušenosti nejsou podstatné.
Místo:Brno, Dvořákova 13, mapa
Termíny: ♦  6.-7.4.2019 - (so 10-18h, ne 9-16h)
4500 Kč / pár (studenti mají 10% slevu)
cena zahrnuje 13 hodin výuky, manuál masáže a lahvičku masážního oleje

♦  19.-21.7.2019 - (pa 19-21h, so 10-18h, ne 9-16h)
Letní prodloužená a rozšířená verze kurzu - budeme mít více času na zažití partnerské masáže a vyzkoušíme si také reflexní terapii chodidel.
5000 Kč / pár (studenti mají 10% slevu)
cena zahrnuje 15 hodin výuky, manuál masáže a lahvičku masážního oleje
Poznámky: ♦  Kurz můžete věnovat jako dárek

♦  Kurz má třídenní variantu, jejíž součástí je indiánská sauna.

♦  Je možné domluvit soukromý kurz (pro 1 pár nebo spřátelené páry). Budete mít soukromí a obsah mohu nejlépe přizpůsobit vašim představám. Termín a místo dle dohody. Cena: 1 pár 9000 Kč, 2-4 páry 4500 Kč/pár. Přihláška je na konci stránky.

♦  Absolventy kurzů zvu na opakovací soboty. ... přijďte si s partnerem masáž zopakovat a prožít příjemný společný čas

obsah kurzu

  • partnerská smyslná masáž - Jemná masáž celého těla určená pro páry. Podporuje hluboké sladnění partnerů. Podle nálady má spíše relaxační nebo smyslný náboj, a přestože neobsahuje žádné vysloveně erotické techniky, může být velmi vzrušující a fungovat jako výborná předehra.

  • reflexní terapie chodidel - (pouze třídenní verze 19.-21.7.) - Příjemná relaxační technika. Výborně se doplňuje s partnerskou masáží v situacích, kdy není vhodné se svlékat nebo máme prostor jen na krátkou masáž.

  • techniky na sladění partnerů - Zaměříme se na vzájemné vnímání a sladění maséra a masírovaného.

  • míchání aromatických olejů a příprava prostředí pro masáž - Povíme si, jak zvolit vhodné místo a čas na masáž a jak připravit prostředí, aby nám při masáži pomáhalo. Můžete si také namíchat vlastní masážní olej.

  • nezbytná teorie - Povíme si základní informace, které potřebujeme vědět, abychom masáží nikomu neublížili a užili si ji.

jak kurz probíhá

Masáž se učíme po částech. Každou část nejprve ukážu na figurantce, pak masírujete vy. Vedu vás po jednotlivých technikách, pokud je potřeba dovysvětlím a odpovím na dotazy. Masírujete pouze se svým partnerem a v rolích maséra a masírovaného se střídáte.

Masírujeme celé tělo včetně hýždí a ňader. Masáž ňader a hýždí je pro vyznění masáže důležitá, dává jí onen partnerský rozměr. Masáž nejlépe funguje na nahém těle, doporučuji tedy, abyste byli při masáži nazí, rozhodnutí je ale samozřejmě na vás.

V neděli oba uděláte celou masáž souvisle a budete mít prostor plně si ji užít.

Masírujeme na speciálních matracích na zemi. Pokud ze zdravotních důvodů potřebujete masírovat na masérském stole, dejte mně to prosím vědět před přihlášením, domluvíme se, jaké jsou možnosti. Děkuju.

Pokud byste raději zvolili méně intimní formu masáže, doporučuju kurz Klasické masáže a reflexní terapie.

jak se přihlásit

Těším se na setkání na kurzu:)
Miroslav Vojtek
facebook: profil Masaze - Vojtek
english version: www.massagetherapy.cz
klíčová slova: kurz partnerské masáže, smyslná masáž pro páry, výuka masáží pro partnery, Brno, Praha
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte že pochází z mých stránek, děkuji.