česky  |  english
úvod výběr vhodné masáže o mně ceník kontakt

Partnerská masáž
víkendový kurz smyslné masáže + indiánská sauna

josefovske udoli masazni vikend ohen indianska sauna

Dobrý den,
srdečně vás zvu na víkendový kurz partnerské masáže s indiánskou saunou do Bobrové u Žďáru nad Sázavou.

Na kurzu se naučíte jemnou "rozmazlovací" masáž celého těla s použitím aromatických olejů. Masáž má smyslný náboj a ideálně se hodí pro partnery.

V rámci kurzu společně postavíme indiánskou saunu a užijeme si saunování. Jde o příjemnou a smysluplnnou činnost, výborně se doplňuje s masáží a navozuje otevřenou atmosféru ve skupině.

Součástí výuky je vytvoření vhodného prostředí pro masáž a míchání aromatických směsí. Vyzkoušíte si také techniky hlubšího sladění maséra a masírovaného.

Pro lepší zapamatování a usnadnění domácích začátků dostanete tištěný manuál probraných technik a lahvičku masážního oleje.

Kurz probíhá v poklidném tempu, budete mít dost času se svému partnerovi věnovat. Po absolvování kurzu si budete schopni v páru vyměňovat příjemnou a bezpečnou masáž.

základní informace

Pro koho:Kurz je určen pro 4 páry.
Předchozí masérské zkušenosti nejsou podstatné.
Termín: 16.-18.11.2018 - (pátek od 19h, neděle do 13h)
Místo:Bobrová, okres Žďár nad Sázavou, mapa
Cena: 7500 Kč / pár

Cena zahrnuje: 2x ubytování - každý pár má vlastní pokoj, snídani a oběd v sobotu a v neděli, 12h výuky masáže, materiály k výuce, dřevo a materiál na saunu

Kurz můžete také věnovat jako dárek.

program kurzu

  • partnerská masáž - Jemná a smyslná masáž určená pro partnery. Věnuje se komplexně celému tělu. Vznikla propojením klasické, havajské a tantrické masáže a odráží se v ní mé zkušenosti z řady let praxe.

  • indiánská sauna - Potní chýše či Initipi je tradiční forma parní sauny a prostor pro setkání a zamyšlení. Společně si ji postavíme poblíž chalupy a v sobotu večer v ní prožijeme saunovací rituál.

  • sladění partnerů - Na kurzu se hodně zaměříme na vzájemné propojení maséra a masírovaného. Vyzkoušíme si, jaké to je, když si oba vědomě sladí dech a plně se vnímají.

  • míchání aromatických olejů a příprava prostředí - Volba vhodného místa a času a příprava prostředí je u partnerské masáže velmi důležitá. I tomuto tématu se budeme věnovat.

  • nezbytná teorie - Základní informace, které potřebujeme vědět, abychom masáží nikomu neublížili a užili si ji.

jak kurz probíhá

Masáž se učíme po částech. Každou část nejprve ukážu na figurantce, pak masírujete vy. Vedu vás po jednotlivých technikách, pokud je potřeba dovysvětlím a odpovím na dotazy. Masírujete pouze se svým partnerem a v rolích maséra a masírovaného se střídáte.

Masírujeme celé tělo včetně hýždí a ňader. Masáž prsou a hýždí je pro vyznění masáže důležitá, dává jí onen partnerský rozměr. Masáž nejlépe funguje na nahém těle, doporučuji tedy, abyste byli při masáži nazí, rozhodnutí je ale samozřejmě na vás.

V sobotu večer společně postavíme indiánskou saunu a užijeme si saunovací rituál.

V neděli oba uděláte celou masáž souvisle a plně si ji prožijete.

Masírujeme na speciálních matracích na zemi.

Kurz vedu osobně, bližší představu si o mně můžete udělat na tomto webu, nebo ke mně přijďte na masáž.

jak se přihlásit

Těším se na setkání na kurzu:)
Miroslav Vojtek
klíčová slova: kurz relaxační masáže, indiánská sauna, výuka relaxační masáže pro veřejnost, potní chýše, saunování, švýcárna u adamova, moravský kras, brno
anglická verze těchto stránek: www.massagetherapy.cz
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte vždy autora.