česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíkontakt a ceník

Kurz partnerské smyslné masáže s indiánskou saunou

josefovske udoli masazni vikend ohen indianska sauna

Dobrý den,
srdečně vás zvu na víkendový kurz partnerské smyslné masáže s indiánskou saunou.

Naučíte se příjemnou "rozmazlovací" masáž celého těla, která se ideálně hodí pro páry.

Společně postavíme indiánskou saunu a užijeme si saunování.

Ukážeme si, jak vytvořit vhodné prostředí pro masáž, namícháte si masážní olej dle vlastních představ a vyzkoušíte si techniky na hlubší sladění partnerů.

Pro lepší zapamatování a usnadnění domácích začátků dostanete tištěný manuál probraných technik a lahvičku masážního oleje.

Kurz probíhá v poklidném tempu, budete mít dost času se svému partnerovi věnovat. Po absolvování kurzu si budete schopni v páru vyměňovat příjemnou a bezpečnou masáž.

základní informace

Pro koho:Kurz je určen pro páry, předchozí masérské zkušenosti nejsou podstatné. Maximální počet účastníků je 6.
Termín a místo:Kurz není aktuálně vypsán. Pokud máte o kurz zájem, napište mně e-mail.
Poznámky: ♦  Kurz můžete věnovat jako dárek.

♦  Kurz má i variantu bez indiánské sauny.

♦  Masáž si můžete osvěžit na opakovacích lekcích.

náplň kurzu

  • partnerská masáž - Jemná a smyslná masáž určená pro partnery. Věnuje se komplexně celému tělu. Vznikla propojením klasické, havajské a tantrické masáže a odráží se v ní mé zkušenosti z řady let praxe.

  • indiánská sauna - Potní chýše či Initipi je tradiční forma parní sauny a prostor pro setkání a zamyšlení. Společně si ji postavíme poblíž chalupy a v sobotu večer v ní prožijeme saunovací rituál.

  • sladění partnerů - Na kurzu se hodně zaměříme na vzájemné propojení maséra a masírovaného. Vyzkoušíme si, jaké to je, když si oba vědomě sladí dech a plně se vnímají.

  • míchání aromatických olejů a příprava prostředí - Povíme si, jak zvolit vhodné místo a čas na masáž a jak připravit prostředí, aby nám při masáži pomáhalo. Můžete si také namíchat vlastní masážní olej.

  • nezbytná teorie - Základní informace, které potřebujeme vědět, abychom masáží nikomu neublížili a užili si ji.

jak kurz probíhá

Masáž se učíme po částech. Každou část nejprve ukážu na figurantce, (tou je zpravidla moje žena, což je úžasné a moc ji za to děkuju:)), pak masírujete vy. Vedu vás po jednotlivých technikách, pokud je potřeba dovysvětlím a odpovím na dotazy. Masírujete pouze se svým partnerem a v rolích maséra a masírovaného se střídáte.

Masáž má intimní charakter. Masírujeme celé tělo včetně hýždí a ňader, oblast pohlaví do masáže zahrnujeme v přiměřené míře. Masáž nejlépe funguje na nahém těle, doporučuji tedy, abyste byli při masáži nazí. Stejně tak v sauně je vhodná nahota. Rozhodnutí je ale samozřejmě vždy na vás.

V sobotu večer společně postavíme indiánskou saunu a užijeme si saunovací rituál.

V neděli oba uděláte celou masáž souvisle a plně si ji prožijete.

Masírujeme na speciálních matracích na zemi.

jak se přihlásit

Kurz aktuálně nemá vypsaný termín. Pokud vás myšlenka zaujala, kontaktujte mě prosím e-mailem. Pokusíme se najít vhodný termín.

Těším se na setkání na kurzu:)
Miroslav Vojtek
facebook: profil Masaze - Vojtek
design a obsah: Miroslav Vojtek