česky  |  english
úvod výběr vhodné masáže o mně ceník kontakt

mobilní masáže - na pracovišti, na akcích
zdravotní prevence pro firmy

Vyuka masazi automasazi a zdravotnich cviceni pro sirokou verejnost Lekce masazi automasazi a zdravotnich cviceni pro pracovni kolektivy Vyuka masazi pro male skupiny

Mobilní masáže poskytuji v rámci celé ČR, většinu klientů mám v Brně a Praze. Mohou probíhat na pracovišti (zasedačka, relaxační zóna, větší kancelář) a na nejrůznějších akcích (sportovní dny, teambuilding, veletrhy,...). Jednorázově nebo formou dlouhodobé spolupráce.

Dělám širokou škálu zdravotních i relaxačních masáží na masérském stole. Pro rušnější firemní prostředí jsou velmi vhodné masáže vsedě na masérské židli. Všechno potřebné vybavení přivezu. Na větší akce mohu přijet i s kolegy.

Masáže vám rád přijedu ukázat. Ukázková masáž je zdarma.

Zakládám si na individuálním přístupu ke každému masírovanému.

Masáže na pracovišti jsou vynikající zdravotní prevencí, mezi lidmi jsou oblíbené a zlepšují pracovní výkon. Lidé je ocení jako milý dárek. Vaše prestiž zaměstnavatele vzroste a čas se Vám vrátí v lepší atmosféře na pracovišti.

co všechno lze realizovat

 • Masáže na masárském stole
  Velice oblíbená technika. Typická délka 30-60 minut (např.: masáž zad, dolních končetin nebo paží nebo reflexní terapie chodidel).

 • Masáže na masérské židli "Chair Massage"
  Ideální pro rušnější prostředí. Probíhají na masérské židli. Masírovaný zůstává oblečen. Délka masáže 10-30 minut.

 • seminář ZDRAVÁ ZÁDA
  "Jak pečovat o svá záda, aby nebolela a dobře fungovala." Naučíte se automasáž šíje a cvičení pro celkové uvolnění a protažení. Povíme si také o ergonomii pracovního prostředí a času.

 • seminář REFLEXNÍ TERAPIE - stmelovací a seznamovací aktivita
  Příjemná kontaktní aktivita a příležitost pro bližší seznámení kolegů. Pracuje se ve dvojicích, všichni zůstávají oblečení. Masírujeme pouze chodidla. Není potřeba žádné speciální vybavení.

ověřené modely spolupráce

Masáže jsou vždy dodávány "na klíč", jednotlivé akce jsou přizpůsobeny dle vašich požadavků.
Pro určitou inspiraci uvádím následující modely.

celková délkadélka jedné masážetyppočet masérůmísto
6 hodin / 12 masáží30 minutna židli nebo na lehátku1kancelář
6 hodin / 6 masáží60 minutna lehátku1kancelář
6 hodin / 36 masáží30 minutna lehátku3zasedačka
3 hodiny / 24 masáží15 minutna židli2zasedačka, veletrh

objednávky a ceny

klíčová slova: mobilní masáže na pracovišti brno, mobilní masáže v kanceláři praha, mobilní masáže pro firmy brno, benefity pro zaměstnance praha
anglická verze těchto stránek: www.massagetherapy.cz
design a obsah: Miroslav Vojtek
Texty jsem zpracoval sám na základě vlastních praktických zkušeností, diskusí se svými učitely a studia literatury. Pokud moje texty chcete použít uveďte vždy autora.