česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíkontakt a ceník

Reiki

Reiki - lecba prikladanim rukou - soucast relaxacni masaze - Praha, Brno, mobilne po CR - Miroslav Vojtek Reiki - pouziti pri klasicke masazi - Praha, Brno, mobilne po CR - Miroslav Vojtek Reiki - zivotni enerie - japonske znaky

Reiki je životní energie, aplykace Reiki se používá jako jemná léčebná metoda. Reiki tiší bolesti, posiluje imunitu a samoléčebné schopnosti našeho těla. Reiki uklidňuje a harmonizuje mysl, pomáhá celkovému osobnímu růstu a usnadňuje náročná životní rozhodnutí. Reiki pomáhá:)).

Reiki předávám přiložením rukou na tělo. Je to přirozená a nedílná součást mých masáží. Většinou je budete vnímat jako příjemné teplo. Reiki lze je použít i tam, kde by masáž samotná nefungovala (třeba u příliš vystresovaných a unavených lidí) nebo není vhodná (končetiny s křečovými žilami). Důležité je otevřít se mu a nechat ho "dělat svou práci". Práce s Reiki je rozvíjející, zajímavá a většinou velmi příjemná, je to silná technika přesahující do všech sfér našeho života.

Reiki - historie "Reiki" je japonský výraz pro životní energii. Použití Reiki pro léčení je prastaré. Víme například, že ho používali lékaři ve starověké Indii. Jako moderní léčebnou metodu je oživil japonský doktor Mikao Usui v 19. století. Jeho následovnice, Hawajo Takatová, je rozšířila po světě.

kdy a jak Reiki používat

V denním životě je Reiki možné používat kdykoli. Vřele doporučuji nechat se inspirovat knihami Waltera Lübecka.

objednávky a ceny

Reiki (jako samostatnou terapii) aplikuji po dobu 60 minut (ceník).

Před objednáním si prosím přečtěte základní informace o masážích.
facebook: profil Masaze - Vojtek
design a obsah: Miroslav Vojtek