česky  |  english
úvod výběr vhodné masáže o mně ceník kontakt

Reiki

Reiki - lecba prikladanim rukou - soucast relaxacni masaze - Praha, Brno, mobilne po CR - Miroslav Vojtek Reiki - pouziti pri klasicke masazi - Praha, Brno, mobilne po CR - Miroslav Vojtek Reiki - zivotni enerie - japonske znaky

Reiki je jemná metoda přírodní léčby. Dodává životní energii, tiší bolesti, posiluje odolnost a samoléčebné schopnosti člověka. Uklidňuje a harmonizuje mysl a pomáhá celkovému osobnímu růstu. Usnadňuje také náročná životní rozhodnutí.

Reiki předávám přiložením ruky na tělo. Je to přirozená a nedílná součást mých masáží. Většinou je budete vnímat jako příjemné teplo. Reiki lze je použít i tam, kde by masáž samotná nefungovala (třeba u příliš vystresovaných a unavených lidí) nebo není vhodná (končetiny s křečovými žilami). Důležité je otevřít se mu a nechat ho "dělat svou práci".

Reiki - historie "Reiki" je japonský výraz pro životní energii. Použití Reiki pro léčení je prastaré. Víme například, že ho používali lékaři ve starověké Indii. Jako moderní léčebnou metodu je oživil japonský doktor Mikao Usui v 19. století. Jeho následovnice, Hawajo Takatová, je rozšířila po světě.

kdy a jak Reiki používat

V denním životě je Reiki možné používat kdykoli. Vřele doporučuji nechat se inspirovat knihami Waltera Lübecka.

objednávky a ceny

Reiki (jako samostatnou terapii) aplikuji po dobu 60 nebo 90 minut.

klíčová slova: reiki brno, reiki praha, životní energie, Usui Reiki, harmonizace čaker, posílení imunity, alternativní medicína, dotek, dlaně
anglická verze těchto stránek: www.massagetherapy.cz
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte vždy autora.