česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíkontakt a ceník

masáž vsedě na masérské židli - akupresurní masáž

Masaze v sede na maserske zidli - Praha, Brno, mobilne po CR - Miroslav Vojtek Masaze na kulturnich a spolecenskych akcich - Praha, Brno, mobilne po CR - Miroslav Vojtek Maserska zidle - masaze v Praze, Brne a mobilne po CR

Masáž vsedě (Chair Massage) je uvolňující, osvěžující a energetizující masáže, která se výborně hodí do firemního prostředí. Zaměřuje se především na záda, šíji a horní hončetiny. Je to účinná prevence zdravotních problémů vznikajících z jednostranné zátěže typické pro kancelářské profese a zároveň pěkný způsob poděkování vašim zaměstnancům za jejich pracovní nasazení.

jak masáž vsedě probíhá

Masíruje se na snadno přenosné a sestavitelné židli. Při masáži se nepoužívají oleje a klient zůstává oblečen. Jedna masáž trvá mezi 10 až 30 minutami a je jich tak možné udělat velké množství v krátkém čase. Masáž lze snadno realizovat v jakékoli příjemné, klidné a dobře větratelné místnosti.

Jde o akupresurní formu masáže, součástí je tedy stimulace akupresuních bodů, což výsledek ještě umocňuje.

"Chair Massage" jsem vystudoval a praktikoval v Anglii, kde je velmi oblíbená. U nás je zatím málo známá, ale věřím, že má obrovský potenciál.

objednávky a ceny

Masáže je určena pro firemní klienty (ceník).

Před objednáním si prosím přečtěte základní informace o masážích.
facebook: profil Masaze - Vojtek
design a obsah: Miroslav Vojtek