česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíceníkkontakt

Hledám figurantky(ty) na kurzy masáží

Na kurzech masáží ukazuju vyučovanou masáž na figurantovi(tce). Ukážu tedy například masáž zad, vysvětlím vše podstatné a poté masírují účastníci kurzu. S figurantem(tkou) pracuju převážně já. Pokud je na kurzu lichý počet účastníků, požádám figuranta(tku) o spolupráci s lichým účastníkem (týká se pouze kurzů klasické masáže).

Základním předpokladem pro roli figuranta(tky) je Vaše ochota si masáž užít. Vítám lidi s přátelským a aktivním přístupem. Kurzu se můžete nejen účastnit, můžete se také podílet na jeho dalším rozvoji a obohatit ho svým pohledem na věc. Důležité je také, abyste splňovali zdravotní předpoklady.

Odměnou by Vám měl být především příjemný zážitek z masáže, dále možnost zapojit se do kurzu a vyzkoušet si vyučovanou masáž, cvičení a další techniky. V hmotné rovině pak nabízím 500 Kč za den kurzu.

figuranti(tky) na klasickou masáž

Klasickou masáž učím na kurzech "Základy klasické masáže" a "Zdravá záda". Kurzy jsou dvoudenní, zpravidla víkendové, účastní se jich maximálně 14 lidí.

figurantky na partnerskou masáž

Na kurzy partnerské masáže hledám pouze figurantky. Zažijete si smyslnou masáž určenou pro páry. Masáž se zaměřuje na hlubší sladění partnerů a dává párům prostor pro vzájemnou pozornost. Nejlépe funguje na nahém těle. Vaší rolí je vlastním příkladem inspirovat účastníky, aby se nahoty nebáli a plně si masáž užili. Kurzy jsou dvou a třídenní. Určené jsou pro 1 až 4 páry.

jak se přihlásit

Nejprve si prosím prostudujte popisy jednotlivých kurzů, pokud Vám bude vše vyhovovat, napište mně e-mail, sejdeme se na zkušební masáž a domluvíme se co dál.

Těším se na setkání:)
Miroslav Vojtek
facebook: profil Masaze - Vojtek
english version: www.massagetherapy.cz
klíčová slova: kurz, partnerská masáž, smyslná masáž, masáž pro páry, Brno, Praha
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte že pochází z mých stránek, děkuji.