česky  |  english
úvod výběr vhodné masáže o mně ceník kontakt

Hledám figuranty(tky) na kurzy masáží

Na kurzech masáží ukazuju vyučovanou masáž na figurantovi(tce). Ukážu tedy například masáž zad, vysvětlím vše podstatné a poté masírují účastníci kurzu.

S figurantem(tkou) pracuju převážně já. Pokud je lichý počet účastníků, požádám figuranta(tku) o spolupráci s lichým účastníkem (jen u klasické masáže).

figuranti(tky) na klasickou masáž

Jde o kurzy klasické masáže a kurzy ZDRAVÁ ZÁDA.

Kurzy jsou jedno nebo dvoudenní. 1. den zhruba 9-18h, 2. den zhruba 9-16h. Kurzů se účastní maximálně 14 lidí.

figurantky na partnerskou masáž

Na kurzy partnerské masáže hledám pouze figurantky. Zažijete si smyslnou masáž určenou pro páry. Masáž má celostni a intimní charakter. Zaměřuje se na hlubší sladění partnerů a dává párům prostor pro vzájemnou pozornost.

Masáž nejlépe funguje na nahém těle. Vaší rolí je vlastním příkladem inspirovat účastníky, aby se nahoty nebáli a plně si masáž užili. Kurzy jsou jedno až třídenní. Určené jsou pro 1 až 4 páry.

předpoklady

Základním předpokladem je vaše ochota si masáž užít. Vítám lidi s přátelským a aktivním přístupem. Kurzu se můžete nejen účastnit, můžete se také podílet na jeho dalším rozvoji a obohatit ho svým pohledem na věc. Důležité je, abyste splňovali zdravotní předpoklady.

odměna

Odměnou by měl být především příjemný zážitek z kurzu. V hmotné rovině pak nabízím 500 Kč za den kurzu.

jak se přihlásit

Napište mně prosím e-mail, sejdeme se, masáž si vyzkoušíme a domluvíme se co dál.

Těším se na setkání:)
Miroslav Vojtek
klíčová slova: výuka masáží brno, kurz masáží praha, kurz pro veřejnost, miniškola masáží, masáže pro začátečníky, výuka klasické masáže, kurz reflexní terapie, výuka relaxační masáže
anglická verze těchto stránek: www.massagetherapy.cz
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte vždy autora.