česky  |  english
úvodo mněmasáže a terapiemobilní masážekurzy masážíceníkkontakt

Hledám figurantky(ty) na kurzy masáží

Na kurzech masáží ukazuju vyučovanou masáž na figurantovi(tce). Ukážu tedy například masáž zad, vysvětlím vše podstatné a poté masírují účastníci kurzu. S figurantem(tkou) pracuju převážně já. Pokud je na kurzu lichý počet účastníků, požádám figuranta(tku) o spolupráci s lichým účastníkem (týká se pouze kurzů klasické masáže).

Základním předpokladem pro roli figuranta(tky) je Vaše ochota si masáž a celý kurz užít. Kurz můžete také obohatit svým pohledem na věc a podílet se tak na jeho dalším rozvoji. Důležité je, abyste splňovali zdravotní předpoklady.

Odměnou by Vám měl být především příjemný zážitek z masáže, dále možnost zapojit se do kurzu a vyzkoušet si vyučovanou masáž, cvičení a další techniky. V hmotné rovině pak nabízím 1000 Kč za den kurzu.

figuranti(tky) na klasickou masáž

Klasickou masáž učím na kurzech "Základy klasické masáže" a "Spokojená záda". Kurzy jsou dvoudenní, zpravidla víkendové, účastní se jich maximálně 8 lidí.

figurantky na partnerskou masáž

Na kurzy partnerské masáže hledám pouze figurantky. Zažijete si smyslnou masáž určenou pro páry. Masáž se zaměřuje na sladění partnerů a dává jim prostor pro vzájemnou pozornost a rozvoj intimity. Nejlépe funguje na nahém těle. Naší rolí je vlastním příkladem inspirovat účastníky, aby se nahoty nebáli a plně si masáž užili.

Vedení kurzů partnerské masáže je příjemná a smysluplná práce. Páry si kurz užívají a pomáhá jim prohlubovat jejich vztah.

Kurzy jsou dvou a třídenní. Určené jsou pro 1 až 4 páry.

jak se přihlásit

Nejprve si prosím prostudujte popisy jednotlivých kurzů, pokud Vám bude vše vyhovovat, napište mně e-mail, sejdeme se na zkušební masáž a domluvíme se co dál.

Těším se na setkání:)
Miroslav Vojtek
facebook: profil Masaze - Vojtek
english version: www.massagetherapy.cz
klíčová slova: figurantky na kurzy partnerské smyslné masáže, Brno, Praha, ČR
design a obsah: Miroslav Vojtek
Všechny texty na těchto stránkách jsem zpracoval sám na základě vlastních zkušeností, diskusí se svými učiteli a studia literatury. Pokud je chcete použít, uveďte že pochází z mých stránek, děkuji.